"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Strona działa na systemie CMS firmy Hyh - projektowanie i tworzenie stron Katowice.

Czytelnia

Czytadła dla rodziców

Poniższa lista jest moim subiektywnym wyborem, proszę się nie doszukiwać sensu czy logiki, bo ich tu nie ma Z zasady bowiem czytam wszystko, co mi wpadnie w ręce. Czasem lekkie i przyjemne, czasem zastanawiające, trzymające w napięciu. Zachęcam do przejrzenia nowych pozycji, przeczytałam je wszystkie i naprawdę gorąco polecam! A dla tych, co podróżują komunikacją miejską i...

2007-10-16  |  Joanna Tkacz

Cała Polska czyta dzieciom

Mama, czy to prawda, że cała Polska czyta dzieciom? - spytał pewnego dnia mój 4letni Andrzejek.

2007-11-02  |  Joanna Tkacz

Podręczniki - NOWOŚĆ

Może niektórzy z Was - naszych miłych gości - poszukują podręczników do szkoły w internecie? Zachęcamy do kupowania ich przez naszą stronę, wtedy nasze Stowarzyszenie otrzyma z tego zakupu 5%. Poniżej znajdziecie nie tylko podręczniki do kształcenia zintegrowanego, ale także dodatkowe karty pracy czy też sprawdziany umiejętności waszych dzieci - dla klasy 1, 2 i 3.

2009-05-07  |  Joanna Tkacz

Książki dla najmłodszych

"Salpnęła wagony i ciągnie z mozołem i klęci się, klęci się..." - to jeden z pierwszych wierszyków, jakie opanowały moje dzieci (Mama, a co to jest mozoł?). Gorąco polecam do wspólnego czytania, po jakimś czasie dzieci będą bowiem same dopowiadać treść. A jeśli kupicie książki w księgarni Lideria.pl, proponowane przez nas - nasze Stowarzyszenie otrzyma 5% wartości...

2007-10-16  |  Joanna Tkacz

Książki dla przedszkolaków i starszaków

Jeżeli Wasze dzieci są w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, uwielbiają łamigłówki, zagadki i inne zadania, poniższe pozycje mogą im sprawić wiele radości. A jeśli kupicie książki w księgarni Lideria.pl, proponowane przez nas - nasze Stowarzyszenie otrzyma 5% wartości zakupu. Serdecznie zachęcamy!

2007-10-16  |  Joanna Tkacz

Poradniki dla przyszłych i początkujących rodziców

Kobiety ciężarne i początkujący rodzice chętnie sięgają po takie pozycje... A jeśli kupicie książki w księgarni Lideria.pl, proponowane przez nas - nasze Stowarzyszenie otrzyma 5% wartości zakupu. Serdecznie zachęcamy!

2007-10-16  |  Joanna Tkacz

Poradniki dla rodziców bardziej "zaawansowanych

Czy niesforny maluch, który doprowadza swoich rodziców do rozpaczy, może zmienić się w aniołka? Jak mówić do dzieci, aby nas słuchały?Jak nauczyć je spać czy korzystać z nocnika? O tym poczytacie w poniższych pozycjach. A jeśli kupicie książki w księgarni Lideria.pl, proponowane przez nas - nasze Stowarzyszenie otrzyma 5% wartości zakupu. Serdecznie zachęcamy!

2007-11-02  |  Joanna Tkacz

Gdy dziecko jest chore

Gorączka? Biegunka? Opuchnięta, czerwona skóra - alergia czy choroba zakaźna? Celem książki jest wyjaśnienie zaniepokojonym rodzicom, jakie objawy sygnalizują chorobę i kiedy należy reagować natychmiast. A jeśli kupicie książki w księgarni Lideria.pl, proponowane przez nas - nasze Stowarzyszenie otrzyma 5% wartości zakupu. Serdecznie zachęcamy!

2007-11-02  |  Joanna Tkacz

Zabawy z dziećmi

Jeśli nie wiecie, jak zająć Waszego malucha, może poniższe pozycje Wam pomogą. A jeśli kupicie książki w księgarni Lideria.pl, proponowane przez nas - nasze Stowarzyszenie otrzyma 5% wartości zakupu. Serdecznie zachęcamy!

2007-11-02  |  Joanna Tkacz

Żywienie dzieci i diety dla rodziców

Jak karmić dzieci, jak jeść, żeby schudnąć...

2007-11-02  |  Joanna Tkacz

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-06-14 01:18:40 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /czytelnia,dc10.html a: ip: 34.239.176.54 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)