"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


System zarządzania treścią dostarczyła firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron Katowice.

Czytelnia

Żywienie dzieci i diety dla rodziców

Jak karmić dzieci, jak jeść, żeby schudnąć...

Jak żywić niemowlęta i małe dzieci
Hanna Szajewska, Piotr Albrecht

Zalecany przez lekarzy pediatrów poradnik dla rodziców, którzy chcą zdrowo i racjonalnie odżywiać swoje dzieci. Rodzice niemowląt i małych dzieci znajdą w książce odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania na temat karmienia naturalnego i sztucznego.

Od piersi do talerza, czyli jak karmić małe dziecko
Anne Hillis, Penelope Stone

Czy dieta mojego dziecka jest właściwa?To pytanie zadają sobie z pewnością wszystkie matki. Autorki - znane specjalistki od żywienia dzieci - piszą o karmieniu piersią, o tym, jak i kiedy odstawić dziecko od piersi, jak nauczyć je spożywać pokarmy stałe, jak postępować z niejadkiem i o wielu innych sprawach związanych z odżywianiem dzieci. Wskazówki, rady i przepisy zawarte w tej książce z pewnością pomogą wszystkim mamom racjonalnie i zdrowo odżywiać swoje dzieci.


Szczupła bez wyrzeczeń - metoda Montignac. Specjalnie dla kobiet
Michel Montignac

To specjalne wydanie dla kobiet skierowane jest do tych pań, które uważają, że trudniej im chudnąć niż mężczyznom, podczas gdy naprawdę chudną po prostu inaczej. Czytelniczka odkryje w tej książce kopalnię wiedzy, jak pozostać młodą, piękną i zdrową. Dowie się także, jak pozbyć się cellulitu i jak poprzez odpowiedni wybór pożywienia raz na zawsze utrzymać właściwą wagę ciała.

Zioła św. Hildegardy
Marek Czekański

Książka ma na celu przybliżenie postaci św. Hildegardy - średniowiecznej mniszki i uzdrowicielki - oraz jej poglądów na naturę człowieka i świata roślin. Opisuje lecznicze właściwości ziół i ich stosowanie.Jeść, aby schudnąć. Tajemnice naszego pożywienia
Michel Montignac

Autor w swojej książce udowadnia, że aby wyglądać szczupło wcale nie trzeba jeść produktów niskokalorycznych i dużo się ruszać. Dzięki lekturze książki "Jeść, aby schudnąć" zrozumiemy, dlaczego i jak należy zmienić swoje obyczaje żywieniowe, aby stracić zbędne kilogramy i nigdy już ich nie odzyskać. Podobno działa rewelacyjnie!


Montignac nad Wisłą. Polskie przepisy Kulinarne
Ria Tummers

Metoda Montignac nie jest dietą to swoista filozofia, której celem jest obok aspektów zdrowotnych minimum zakazów a maksimum rozkoszy kulinarnych. Jej dewizą jest jedzenie do syta i nie opuszczanie posiłków. Nawet wypicie lampki wina jest dozwolone. Ale... są produkty, których należy unikać. Szczęśliwie jest ich niewiele, więc łatwo je zapamiętać.
Książka ta została napisana specjalnie dla polskiego Czytelnika i uwzględnia polskie zwyczaje kulinarne i ulubione smaki. Zawiera przepisy na potrawy przystosowane do zasad Metody. Znajduje się w niej około 150 przepisów na pyszne , łatwe do przygotowania dania również z innych kuchni świata doskonałe na śniadanie, obiad i kolacje, a nawet na wystawne przyjęcie.
Ria Tummers jako pierwsza dostosowała w 1995 roku Metodę MONTIGNAC do holenderskiego sposobu odżywiania się. A teraz ma nadzieję, że dzięki tej książce Czytelnicy odkryją, że nawet niewielkie zmiany w dotychczasowym jadłospisie wpływają na sukces. Będzie można jeść do syta i nie przybierać na wadze. A to osiągnie się, przestrzegając zasad Metody.


Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-04-18 03:59:01 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /zywienie-dzieci-i-diety-dla-rodzicow,1337.html a: ip: 44.210.99.209 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)