"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Strona działa na systemie CMS firmy Hyh - projektowanie i tworzenie stron Katowice.

Bliźniaczki przedszkolaczki

Wybór przedszkola

W lutym-marcu rozpoczyna się rekrutacja przedszkolna. Zapewne wiele mam przyszłych przedszkolaczków już zaczyna się rozglądać za odpowiednią placówką, zastanawia się, czy jej dzieciaczki są gotowe na przedszkolny debiut.

2007-10-12  |  Joanna Tkacz

Debiut przedszkolny

W wieku przedszkolnym pojawia się pierwsza możliwość, aby każde z bliźniąt miało swój własny krąg przyjaciół. Zanim chłopcy poszli do przedszkola obserwowałam ich czasem na placu zabaw z lekkim przerażeniem - odnosiłam bowiem wrażenie, że inne dzieci wcale nie były im potrzebne do szczęścia, ba, wręcz im przeszkadzały.

2007-10-12  |  Joanna Tkacz

Trudne poranki

Jest taka książeczka "Kamyczku, pospiesz się!" Rodzice zaspali, Kamyczek się bawi, tata na niego krzyczy, bo nie idzie się ubrać, mama na niego krzyczy, bo synek zamiast jeść śniadanie - idzie się ubrać. Kamyczek płacze, do tego kot wywala doniczkę, Rózia jest chora. Jednym słowem - beznadzieja.

2007-10-12  |  Joanna Tkacz

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-06-14 02:07:13 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /blizniaczki-przedszkolaczki,dc4.html a: ip: 34.239.176.54 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)