"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Strona działa na systemie CMS firmy Hyh - projektowanie i tworzenie stron Katowice.

Bliźniacze porady

Ciąża i poród

Szczęśliwi i pełni oczekiwań, a może także z pewnym niepokojem wybieracie się na pierwsze badanie USG, aby obejrzeć swojego dzidziusia. Wiadomość o dwójce lokatorów jest zaskoczeniem - bez względu na towarzyszące temu uczucia....

2007-10-12  |  Joanna Tkacz

Przygotowania

Przez całą ciążę będziecie się zastanawiać, jak można się przygotować na podwójne szczęście. Odpowiednie przygotowanie to bowiem połowa sukcesu.

2007-10-12  |  Joanna Tkacz

Niemowlaczki

Wreszcie Wasze bliźniątka są na świecie. Czasem jest to związane z perturbacjami zdrowotnymi i sporymi problemami, zwłaszcza, jeśli dzieci urodzą się przedwcześnie. Pewnie jesteście pełni obaw, jak to dalej będzie...

2007-10-12  |  Joanna Tkacz

Przedszkolaczki

Otwieramy nowy dział, poświęcony bliźniętom w wieku 3-6 lat, dzielnym przedszkolakom i tym, które są w domu. Postaramy się zebrać tu informacje o zdrowiu przedszkolaków, o różnych formach spędzania czasu, o przedszkolach i naborze do przedszkola i takie tam różne, co nam jeszcze przyjdzie do głowy. Jeśli macie jakieś propozycje - piszcie!

2007-10-12  |  Joanna Tkacz

Wychowywanie

Pokonanie dwóch pierwszych lat z bliźniętami jest dla rodziców nielada wyzwaniem. Jednak jeśli ktoś z Was myśli, że potem będzie już tylko łatwiej, niestety grubo się myli. Wychowywanie bliźniąt nieuchronnie łączy się z problemem kształtowania indywidualności dzieci, przy jednoczesnym koniecznym, bo wymuszanym przez samych zainteresowanych, zachowaniu sprawiedliwości.

2007-10-15  |  Joanna Tkacz

Czas wolny

Gdy pada deszcz, jest zimno i paskudnie, a Wasze bliźnięta się kłócą - najlepiej je czymś zająć. Można im włączyć telewizor, ale można też coś wspólnie narysować, ulepić...

2007-10-15  |  Joanna Tkacz

Choroby dziecięce od A do Z

Przy opracowywaniu materiałów korzystałam z portali: erodzina.com, edziecko.pl, gazeta.pl, a także z doświadczeń podwójnych mam, zebranych na forum.blizniaki.net.

2007-10-15  |  Joanna Tkacz

Bliźnięta. Poradnik dla rodziców.

Książka napisana przez mamę bliźniąt, która dzieli się swym bogatym doświadczeniem rodzicielskim z tymi, którzy stają nieoczekiwanie w obliczu podwójnego szczęścia, ale i podwójnych wątpliwości. W tym dowcipnym i zawierającym bardzo praktyczne wskazówki poradniku znajdziemy m.in. informacje o tym, czym charakteryzuje się podwójna ciąża, jak przygotować się do podwójnego...

2007-10-12  |  Joanna Tkacz

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-06-14 01:10:19 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /blizniacze-porady,dc3.html a: ip: 34.239.176.54 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)