"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


System zarządzania treścią dostarczyła firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron Katowice.

Bliźniacze porady

Niemowlaczki

Wreszcie Wasze bliźniątka są na świecie. Czasem jest to związane z perturbacjami zdrowotnymi i sporymi problemami, zwłaszcza, jeśli dzieci urodzą się przedwcześnie. Pewnie jesteście pełni obaw, jak to dalej będzie...

Na kolejnych podstronach możecie poczytać:

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak przetrwać, gdy jedno z bliźniąt lub obydwoje zostają dłużej w szpitalu, jak sobie poradzić z karmieniem bliźniąt butelką, w jaki sposób wykąpać dwa maluszki, a także kiedy wasze bliźnięta wreszcie załapią jakiś rytm dnia i będą przesypiać noce zajrzyjcie koniecznie do nowego wydania poradnika "Bliźnięta i co dalej?".

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-03-04 12:48:40 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /niemowlaczki,305.html a: ip: 44.200.77.92 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)