"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Strona działa na systemie CMS firmy Hyh - projektowanie i tworzenie stron Katowice.

Stowarzyszenie

O Stowarzyszeniu

"Podwójny Uśmiech" Stowarzyszenie na rzecz bliźniąt (dawniej Stowarzyszenie "Internetowy Klub Bliźniaka") jest apolitycznym dobrowolnym zrzeszeniem rodziców bliźniąt, którzy chcą dzielić się z innymi podwójnymi rodzicami wiedzą na temat specyficznego wychowywania bliźniąt, wymieniać się doświadczeniami, wspierać przyszłych i początkujących rodziców bliźniąt oraz...

2007-10-12  |  Joanna Tkacz

Sprawozdania i rozliczenia 1%

Jak każda organizacja pożytku publicznego, jesteśmy zobowiązani do sporządzania i publikowania sprawozdań finansowych oraz merytorycznych dotyczących działalności w minionym roku. Sprawozdanie takie po zatwierdzeniu przez Walne Zebranie, publikowane jest w bazie sprawozdań OPP Ministra Pracy i Polityki Socjalnej. Stowarzyszenie "Podwójny Uśmiech" jako jeden z podstawowych...

2014-07-29  |  Joanna Tkacz

Nasze akcje i zbiórki publiczne

W dniu 18 lipca 2014 roku weszła w życie Ustawa z dnia 14 marca 2014 r. o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych. Ustawa ta znosi wprowadzony w 1933 r. obowiązek uzyskiwania urzędowych zgód na zbiórki publiczne. Wcześniej jednak nasze Stowarzyszenie też przeprowadziło kilka akcji i zbiórek.

2014-07-29  |  Joanna Tkacz

Rejestr Polskich Bliźniąt

Stowarzyszenie na rzecz bliźniąt "Podwójny Uśmiech" zawiesiło przyjmowanie zgłoszeń do Rejestru.

2007-10-16  |  Joanna Tkacz

Stowarzyszenia i fundacje rodziców bliźniąt w innych krajach

Zainteresowanie ciążą bliźniaczą w ostatnich dziesięcioleciach wzrosło przede wszystkim wśród naukowców. Efektem były powstające stowarzyszenia i towarzystwa naukowe zajmujące się różnymi problemami wieloraczków. Dużą grupę stanowią też fundacje i stowarzyszenia prywatne o charakterze nonprofit, które wspierają rodziców bliźniąt. Liczne są też kluby wieloraczków.

2007-10-12  |  Joanna Tkacz

Rejestry bliźniąt na świecie

Bliźnięta pozwalają na obserwowanie genetycznych uwarunkowań zachowań, cech i chorób człowieka, a także ich zmienności pod wpływem czynników środowiskowych. Dlatego też w wielu krajach prowadzi się rejestry bliźniąt i ciąż wielopłodowych.

2007-10-12  |  Joanna Tkacz

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-06-14 02:39:12 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /stowarzyszenie,dc5.html a: ip: 34.239.176.54 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)