"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


System zarządzania treścią dostarczyła firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron Katowice.

Stowarzyszenie

Rejestr Polskich Bliźniąt

Stowarzyszenie na rzecz bliźniąt "Podwójny Uśmiech" zawiesiło przyjmowanie zgłoszeń do Rejestru.

Rejestr prowadzony jest na podstawie zgłoszeń przez naszą stronę www i obejmuje nie tylko dorosłe bliźnięta, ale także niemowlęta oraz dzieci kilku- i nastoletnie.

Rejestr Polskich Bliźniąt został zarejestrowany przez GIODO pod numerem księgi 073423. (nadal podana jest stara nazwa Stowarzyszenia jako administratora danych).

W grudniu 2013 roku Rejestr liczył 3100 par bliźniąt i był tym samym największym polskim zbiorem bliźniąt.

Jego dalszy rozwój zależy od darowizn (tworzenie i prowadzenie Rejestru jest jednym z celów statutowych Stowarzyszenia) - apelujemy zatem do mediów i agencji reklamowych, korzystających ze zbieranych przez nas danych do wpłat na konto Stowarzyszenia.

O innych światowych rejestrach bliźniąt możecie poczytać tutaj.

Do Rejestru możecie dopisać nie tylko swoje dzieci, ale także - jeśli jesteście z bliźniąt - siebie i swoje bliźniacze rodzeństwo!

Dane zbierane w Rejestrze będą wykorzystywane przy pracach nad poradnikiem dla rodziców bliźniąt. Informacje te są również zbierane na potrzeby ICGZ UW, a także agencji reklamowych i medialnych, poszukujących często kontaktu z bliźniętami. Agencjom reklamowym i mediom przekazujemy tylko dane kontaktowe (adres email/numer telefonu) za zgodą osób wypełniających formularz.

Zachęcamy do udziału wszystkie dorosłe bliźnięta i rodziców małych bliźniąt!

Dane uzyskane z poniższej ankiety podlegają ochronie i utajnieniu zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

Wypełnianie zgłoszeń do Rejestru jest całkowicie dobrowolne. Osoby wypełniające zgłoszenie mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane są przetwarzane przez Stowarzyszenie "Podwójny Uśmiech" z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 56/76.

Warunkiem wpisania danych do Rejestru jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-04-18 02:45:20 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /rejestr.html a: ip: 44.210.99.209 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)