"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


System zarządzania treścią dostarczyła firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron Katowice.

Poradnik "Bliźnięta"

Bliźnięta. Poradnik dla rodziców.

Książka napisana przez mamę bliźniąt, która dzieli się swym bogatym doświadczeniem rodzicielskim z tymi, którzy stają nieoczekiwanie w obliczu podwójnego szczęścia, ale i podwójnych wątpliwości. W tym dowcipnym i zawierającym bardzo praktyczne wskazówki poradniku znajdziemy m.in. informacje o tym, czym charakteryzuje się podwójna ciąża, jak przygotować się do podwójnego porodu, jakie wózki bliźniacze są dostępne na naszym rodzimym rynku, w jaki sposób karmić i kąpać dwa maluszki, czy rozdzielać bliźnięta w szkole i jak je rozróżniać.

Co prawda nie jest to już jedyny, ale nadal PIERWSZY taki poradnik na polskim rynku! Jego pierwsza wersja pojawiła się w lutym 2004 roku. Do dnia dzisiejszego sprzedało się ponad 4,5 tys. egzemplarzy.


Bliźnięta
Autor: Joanna Tkacz
format 145 x 205 mm
oprawa miękka
ISBN 978-83-7278-421-6

W poradniku znajdziecie między innymi:

  • Podwójna ciąża i poród
  • Czy wszystkie bliźnięta to wcześniaki?
  • Odpowiednie przygotowanie na podwójne wyzwania: wózki, wyprawka, przygotowanie starszaka itd.
  • Codzienne życie z bliźniętami, czyli kąpiele, karmienie, kolka...
  • Wyjścia z domu i podróże z bliźniętami
  • Jak wychowywać bliźnięta - jak ubierać, jak chwalić, czy rozdzielać... (bardzo obszerny rozdział na temat rozdzielania)
  • A także trochę na temat podwójnych rodziców

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-06-14 01:57:45 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /bliznieta.-poradnik-dla-rodzicow.,1288.html a: ip: 34.239.176.54 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)