"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


System zarządzania treścią dostarczyła firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron Katowice.

O nas

O nas

Czyli kto się tym wszystkim zajmuje? Pracuje nad stroną, pilnuje serwera, dba o sprawy Stowarzyszenia, zarządza finansami, refunduje koszty?

W 2001 roku na świat przyszły bliźnięta - Andrzej i Kamil, stawiając na głowie nudne i uporządkowane życie swoich rodziców. Po pewnym czasie Joanna i Sebastian otrząsnęli się na tyle z podwójnego szoku i milionów pieluszek, których zmienianie opanowali do perfekcji, nudząc się w domu, zapragnęli pospotykać się z innymi rodzicami bliźniąt, a także - pomóc innym. W listopadzie 2002 roku powstał Warszawski Klub Bliźniaka, w kwietniu 2003 roku Joanna i Sebastian założyli portal www.blizniaki.net, a 1 maja 2003 - utworzyli forum dyskusyjne. Potem było Stowarzyszenie "Internetowy Klub Bliźniaka", zloty, spotkania, broszurka dla rodziców, pierwsze cienkie wydanie poradnika "Bliźnięta i co dalej?", drugie wydanie już pod tytułem "Bliźnięta. Poradnik dla rodziców", status OPP dla Stowarzyszenia, rosnąca liczba podopiecznych... to w ich domu stoi serwer, z którego dziennie korzysta kilka tysięcy osób. To oni (to my....) dbają o to, aby forum działało, aby podopieczni mieli pieniądze na rehabilitację i leki,aby można było kupić naklejki bliźniakowe na auto czy poradnik dla rodziców z autografem...Joanna Tkacz

Z wykształcenia germanistka. Na co dzień pracuje jako Asystentka Zarządu w firmie finansowej. HTML'a uczyła się od podstaw z książek, a teraz to ona dba o stałe aktualizowanie informacji na tych stronach, pisze artykuły, zanudza Was ankietami, które potem analizuje... Jest autorką pierwszego i jak dotąd jedynego polskiego poradnika dla rodziców bliźniąt. Przez pierwsze 5 lat istnienia Stowarzyszenia była jego prezesem. Od 2009 roku jest członkiem Zarządu i skarbnikiem, sprawuje pieczę nad finansami Stowarzyszenia, wszystkimi fakturami i refundacjami dla podopiecznych, skrupulatnie notuje każdą najmniejszą darowiznę na poszczególne dziecko. Organizuje spotkania i zloty dla rodziców. Prywatnie zajmuje się synami, Andrzejem i Kamilem, którzy na szczęście rozumieją, iż mama ma dla nich mniej czasu, bo opiekuje się też potrzebującymi dziećmi. ;)Sebastian Tkacz

Z wykształcenia prawnik, specjalista PR, a z zawodu tłumacz języka rosyjskiego i łotewskiego. Od samego początku wspiera żonę Joannę we wszystkich jej działaniach i pomysłach, pełni rolę posłańca i załatwia sprawy w urzędach. Od 2009 roku jest Prezesem Zarządu Stowarzyszenia i pilnuje bałaganu, tworzonego przez żonę. Jako dziecko dyplomaty, emanując promiennym uśmiechem i aksamitnym głosem zdobywa sponsorów i partnerów biznesowych. Opiekuje się aukcjami charytatywnymi Stowarzyszenia, jako fotograf z zamiłowania dba o dokumentację fotograficzną imprez. Prowadząc w domu biuro tłumaczeń, zajmuje się synami, Andrzejem i Kamilem, poświęcając im więcej czasu niż ich wiecznie zabiegana mama.

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-03-04 13:29:06 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /o-nas,1468.html a: ip: 44.200.77.92 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)