"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


System zarządzania treścią dostarczyła firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron Katowice.

O nas

Zapalony tata - "Wprost"

Tym razem Wprost pochylił się nad tematem ojców zajmujących się dziećmi. Ponieważ nasz Prezes jak najbardziej należy do tej kategorii tatusiów - napisano i o nim.

Wprost, nr 4/1459 2011, 24 stycznia 2011 roku

Upada mit matki cierpiętnicy na dwóch etatach – w pracy i w domu. Coraz więcej rodzicielskich obowiązków spada na mężczyzn – twierdzą socjologowie. Ale nowi ojcowie to wciąż awangarda.

Sebastian Tkacz, tłumacz i szef stowarzyszenia na rzecz bliźniąt Podwójny Uśmiech, stał się „nowym ojcem" z konieczności. Żona nie była w stanie zajmować się dwójką niemowlaków jednocześnie. Sebastian nauczył się przewijać, kąpać dzieci, pomagać przy karmieniu.

Wciąż chętnie zajmuje się synami – Andrzej i Kamil mają dziś dziewięć lat. Tkacz pracuje w domu, więc to on odrabia z chłopcami lekcje, podaje im podwieczorek, a czasem szykuje kolację, bo żona nie wraca do domu przed 17. To on był ostatnio z chłopcami w przychodni na szczepieniu. Kiedy mają czas tylko dla siebie, jadą na Okęcie oglądać startujące i lądujące samoloty albo robią wypady z aparatem fotograficznym na miasto. – Robię z nimi to, co sam lubię. Ale na przykład nie cierpię zimy, więc na narty zabiera ich mama – mówi.

Cały artykuł można przeczytać tutaj

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-03-04 12:34:15 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /zapalony-tata-wprost,1540.html a: ip: 44.200.77.92 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)