"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Nadzór techniczny strony prowadzi firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron internetowych.

Wózki dla bliźniąt

Inglesina Twin Swift

Producent Inglesina
Strona producenta www.inglesina.pl/
Rozmiar i rodzaje kół 6 par podwójnych kół, przednie są skrętne z możliwością zablokowania, tylne posiadają mocne hamulce, wszystkie są amortyzowane
Typ wózka wózek spacerowy, szeroki.
Siedzenia dwa niezależne siedzenia, które można rozłożyć na płasko
Wymiary 112 wys. x 61 dł. x 74 szer.
Wymiary po złożeniu 116 x 26 cm.
Waga 12.70 kg
Opis Wózek ma dwie niezależne budki. Siedzonka dla dzieci są jednak dość wąskie, w związku z czym dzieci zapakowane w zimowe kombinezony nie mają się za bardzo jak ruszać. Małe kółka niestety nie nadają się na polskie chodniki i drogi, chociaż jak pisze nam jedna z użytkowniczek "Wózek prowadzi się wspaniale, nawet po trawie (przetestowałam przez rok). Praktycznie można prowadzić jedną ręką". Spacerówka składa się jak parasolka do niewielkich wymiarów. Po złożeniu wózek sam stoi i nie wymaga oparcia. Tapicerka wózka jest zdejmowana i nadaje się do prania. Oba siedziska posiadają 5-punktowe szelki bezpieczeństwa.
Zdjęcie wózek spacerowy

powrót

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-03-04 11:49:07 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /wozki-dzieciece,94.html a: ip: 44.200.77.92 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)