"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Nadzór techniczny strony prowadzi firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron internetowych.

Wózki dla bliźniąt

Graco Duo Rider

Producent Graco
Strona producenta www.gracobaby.com
Rozmiar i rodzaje kół Koła - małe, plastikowe, podwójne. Przednie kółka można zablokować.
Typ wózka spacerówka
Siedzenia siedziska rozkładają się na płasko, każde osobno
Wymiary szerokość 78 cm
Waga 12.00 kg
Opis Wózek ma niestety wiele wad: oparcia regulowane są tylko w pozycji pionowej i poziomej (nie można ustawić oparcia na np. 45 stopni). Składanie wózka nie jest skomplikowane, łatwo go tez przenosić. Niestety po złożeniu wózek nie stoi sam, ponieważ jednak zajmuje mało miejsca, przechowywanie w mieszkaniu jest wygodne. Wadą wózka jest bardzo mała budka, która nie chroni dzieci przed słońcem, do tego składa się przy mocniejszym podmuchu wiatru lub za sprawą niesfornego malucha siedzącego w wózku. Ponoć koła są amortyzowane, problemem jest jednak to, że wszystkie elementy są plastikowe, w związku z czym koła często się psują, albo nawet odpadają w trakcie spaceru.
Zdjęcie wózek spacerowy

powrót

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-03-04 13:19:47 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /wozki-dzieciece,76.html a: ip: 44.200.77.92 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)