"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Nadzór techniczny strony prowadzi firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron internetowych.

Wózki dla bliźniąt

Graco DuoGlider

Producent Graco
Strona producenta www.gracobaby.com/
Rozmiar i rodzaje kół duże koła (nie pompowane, plastikowe).
Typ wózka "jeden za drugim"
Siedzenia Tylne siedzisko jest lekko podniesione
Waga 10.00 kg
Opis Tapicerka jest zdejmowana (istnieje więc możliwość uprania jej). Pasy bezpieczeństwa są montowane w kilku pozycjach. Siedzisko z tyłu rozkłada się do pozycji leżącej, przednie - częściowo. Istnieje możliwość zamontowania na stelażu odpowiednich fotelików samochodowych. Budki są zdejmowane, kosz na zakupy jest duży. Wózek jest bardzo lekki w prowadzeniu i zwrotny - jedną ręką można wykonać wszystkie manewry, prowadzi się idealnie nawet z ciężkimi dziećmi. Wózek polecany dla dzieci starszych - raczej nie sprawdza się przy maleńkich dzieciach, gdyż nie jest "osłonięty", nie ma żadnych śpiworków, nie nadaje się na spacery przy brzydkiej pogodzie. Sprawdza się natomiast idealnie przy dzieciach siedzących.
Link do opinii Graco DuoGlider
Zdjęcie wózek spacerowy

powrót

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-03-04 13:24:50 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /wozki-dzieciece,72.html a: ip: 44.200.77.92 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)