"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Nadzór techniczny strony prowadzi firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron internetowych.

Wózki dla bliźniąt

Contours Options tandem

Producent Kolkraft
Rozmiar i rodzaje kół Przednie koła mają średnicę 8",tylne koła są większe, mają 10".
Typ wózka głęboko-spacerowy
Siedzenia Oparcia są wielopozycyjne,
Waga 16.00 kg
Skrętne koła tak
Dodatkowe opcje Na obu siedzeniach ruchome, zdejmowane zagłówki, wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku – wykonane z myślą o noworodkach.
Opis Wózek charakteryzuje się sportową, bardzo nowoczesną stylistyką. Jego zalety: 4 sposoby ułożenia siedzeń, można z niego zrobić wózek "pojedynczy" a wolną przestrzeń przekształcić w powiększony kosz na zakupy. Jest przystosowany do przewożenia 2 noworodków jednocześnie: na rozłożonych siedzeniach lub na zamontowanych fotelikach, na jednym z siedzisk lub na obydwóch naraz można zamontować foteliki różnych producentów za pomocą adaptera/ów. Wózek ma bardzo mocną i solidną konstrukcję – limit wagi to po 18 kg dla każdego dziecka. Wózek składa się szybko i łatwo. Jest wyposażony w tackę dla rodziców z 2 uchwytami na kubki i schowkiem na drobiazgi. Budki są ruchome, wózek posiada też duży kosz na zakupy oraz 2 specjalne uchwyty dla dzieci idących obok wózka. Pasy są regulowane, 5-punktowe z ochraniaczami i odblaskami.
Zdjęcie wózek spacerowy

powrót

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-04-18 03:22:19 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /wozki-dzieciece,58.html a: ip: 44.210.99.209 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)