"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Nadzór techniczny strony prowadzi firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron internetowych.

Wózki dla bliźniąt

Alu Duo

Producent Baby Star
Strona producenta http://www.babystar.strefa.pl/
Rozmiar i rodzaje kół duże, piankowe
Typ wózka głęboko-spacerowy
Siedzenia idywidualnie regulowane oparcia
Wymiary Szerokość: 76cm. Wymiary: 76 cm x 48 cm x 85 cm
Waga 20.00 kg
Skrętne koła nie
Dodatkowe opcje - osłonka na nogi w wersji spacerowej i głębokiej; - przekładana rączka z regulowaną wysokością; - folia deszczowa na cały wózek; - odpinany tył budki z moskitierą; - zawieszenie na sprężynach z regulacją sztywności plus dodatkowy amortyzator; - niezależne hamulce na 4 koła.
Opis Wózek wykonany jest z wyginanych profili o przekroju owalnym. Posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Wyposażony w niezależne hamulce na 4 koła. Usztywniane gondole-nosidełka z uszami do noszenia maluchów oraz odpinanymi daszkami. Posiada duży, pojemny kosz na zakupy oraz obszerną torbę zawieszaną na rączce.
Zdjęcie wózek spacerowy

powrót

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-04-18 04:08:28 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /wozki-dzieciece,184.html a: ip: 44.210.99.209 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)