"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Nadzór techniczny strony prowadzi firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron internetowych.

Wózki dla bliźniąt

Sharon Lux

Producent Amnar
Strona producenta http://www.dobrewozki.pl/
Rozmiar i rodzaje kół Producent na stronie podaje, iż koła są pompowane. Ze zdjęcia jednak wynika, że są to koła piankowe. Przednie koła skrętne z moż
Typ wózka głęboko-spacerowy
Siedzenia indywiduwalnie regulowane oparcie w trzech pozycjach
Wymiary szerokość: 78cm
Skrętne koła tak
Dodatkowe opcje Regulowana przekładana rączka.
Opis 3 w 1 to system, w którym znajdują się wózek głęboki, spacerówka oraz nosidełko usztywniane od spodu służące do przenoszenia dziecka. Oparcie wyposażone w pasy bezpieczeństwa regulowane jest w trzech pozycjach. Podnóżki zabezpieczone folią oraz regulowane. Okienko w budce zabezpieczone moskitierą. Materiały są łatwo czyszczące. Stelaż zrobiony z płaskownika. Wózek składa się do transportu na tak zwany "placuszek".
Zdjęcie wózek spacerowy

powrót

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-06-14 01:58:27 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /wozki-dzieciece,178.html a: ip: 34.239.176.54 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)