"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Nadzór techniczny strony prowadzi firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron internetowych.

Wózki dla bliźniąt

EasyWalker DUO

Producent EasyWalker
Strona producenta www.easywalker.nl
Rozmiar i rodzaje kół duże, pompowane
Typ wózka głęboko spacerowy
Siedzenia niezależne, rozkładane na płasko
Wymiary 109 x 76x 116
Waga 17.00 kg
Skrętne koła tak
Dodatkowe opcje Wózek zawiera kilka dodatkowych elementów: - folia przeciwdeszczowa na gondole i spacerówki - śpiworek na nóżki - dodatkowe pokrowce na materace w gondolach oraz dodatkowo płatne: - parasolki - torba na akcesoria dla dzieci - specjalne adaptery do zamontowania fotelików samochodowych - mały podnóżek na kolkach dla starszego dziecka (aby mogło jechać zamiast iść:)) - pokrowiec na cały złożony wózek (jeśli np. jedziemy w długą podróż i nie chcemy, aby nam się zniszczył w samochodzie czy w samolocie) I jeszcze trzy istotne informacje: 1. Do wózka można zamontować jedynie foteliki Maxi-Cosi Cabrio Fix 2. W spacerówce są dwie niezależne budki 3. Gondole można złożyć na płasko dzięki czemu jest możliwość schowania ich do bagażnika samochodu.
Opis Wózek przeznaczony dla bliźniąt albo rodzeństwa w różnym wieku. Siedzenia są niezależne, można je rozkładać w wielu pozycjach. Wygodny kosz na zakupy. Do wózka dołączana jest folia przeciwdeszczowa. Nareszcie wózek jest dostępny w Polsce. Informacje o dystrybutorze i sklepach na stronie internetowej www.easywalker.nl
Zdjęcie wózek spacerowy

powrót

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-06-14 02:46:17 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /wozki-dzieciece,172.html a: ip: 34.239.176.54 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)