"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Nadzór techniczny strony prowadzi firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron internetowych.

Wózki dla bliźniąt

ABC Design 3W Twin Air

Producent ABC Design
Strona producenta www.abc-design.de
Rozmiar i rodzaje kół duże, pompowane
Typ wózka trójkołowy, spacerowy
Siedzenia Osobne siedziska z osobnymi oparciami, które łatwo się reguluje
Wymiary szerokość 83 cm
Wymiary po złożeniu 10x10 cm
Waga 15.00 kg
Skrętne koła nie
Dodatkowe opcje Montowanie i zdejmowanie kół jest bardzo proste, dzięki czemu przy trudnościach z zapakowaniem wózka do samochodu można przednie koło po prostu zdjąć. Wózek składa się jednym ruchem. Posiada stabilny hamulec na tylne koła oraz hamulec ręczny na przednie koło (jak w rowerze)
Opis Główną zaletą wózka są duże koła (co w porównaniu z PegPerego jest podstawowym argumentem ZA, mimo że tamten wózek ma przecież kółka dość spore i skrętne, co znacznie ułatwia "nawigację!"). Pierwszy spacer pokazał nam, jakim komfortem może być pchanie wózka stabilnego, o dużych pompowanych kołach, bez trudu pokonującego polskie krawężniki i dziury w chodnikach. Wjechanie na plac zabaw, wysypany żwirkiem, nie stanowi żadnego problemu - przy Peg Perego było to niemożliwe... Dzieci siedzą obok siebie, przodem do kierunku jazdy, w związku z czym wszystko widzą i są z tego powodu zachwycone! Mogą same wejść do wózka, co też sprawia im dużo przyjemności. Nieskrętne przednie kółko może się wydawać przeszkodą, jednak wózek jest tak doskonale wyważony, że jego podnoszenie nie sprawia żadnej trudności, a gdy dzieci leżą - w ogóle nie odczuwa się ich ciężaru. Wózek ma kilka wad - przede wszystkim szerokość. Ma 83 cm - mierzone od wypustek kółek. W drzwi wejściowe wchodził bez problemów, nie mieścił się natomiast w drzwi na klatce! Na szczęcie drzwi te są u nas rozkładane, tzn. można uchylić wąskie skrzydło, wtedy dało się nim łatwo przejechać. Druga wada to sposób zdejmowania tapicerki – trzeba odkręcić mnóstwo śrubek, a ponieważ w oparciach wszyte są na stałe deseczki – trzeba tapicerkę prać ręcznie. Polecam więc pranie bez zdejmowania, bezpośrednio na wózku (najlepiej w ogródku, polewając wodą z węża). Na stelażu nie można zamocować fotelików samochodowych – jednak gdy dzieci mają ok. 1,5 roku i tak korzystają już z fotelików zamontowanych na stałe w samochodzie. Mimo kilku wad moim zdaniem wózek ten jest, a raczej był wspaniałym modelem. Niestety dowiedziałam się od producenta, iż nie będzie go już produkować.
Zdjęcie wózek spacerowy

powrót

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-03-04 11:59:41 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /wozki-dzieciece,17.html a: ip: 44.200.77.92 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)