"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Nadzór techniczny strony prowadzi firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron internetowych.

Wózki dla bliźniąt

You2twin

Producent Cosatto
Strona producenta www.cosattobaby.pl
Rozmiar i rodzaje kół plastikowe, lane, podwójne, skrętne
Typ wózka spacerowy, szeroki
Siedzenia rozkładane na płask, z 3stopniową niezależną regulacją
Wymiary szerokość 74 cm
Waga 11.30 kg
Skrętne koła tak
Dodatkowe opcje opcja łatwego składania w parasolkę z blokadą, blokada na koła (przednia oś). 3 wersje kolorystyczne - różowa dla dziewczynek, niebieska dla chłopców i niebiesko-różowa dla parki
Opis Wózek posiada: 2 wkładki na główki, 2 podpórki na nóżki, 2 pokrowce na nóżki i 2 kieszenie z termoizolacją na butelkę; 3 stopnie regulacji pozycji leżących, które pracują niezależnie. Możliwość położenia do całkowitej pozycji leżącej (w UK polecany od urodzenia, ale brak do niego nosideł); folię przeciwdeszczową; nowoczesny system łożyskowania, bardzo lekko się prowadzi.
Zdjęcie wózek spacerowy

powrót

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-04-18 02:44:38 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /wozki-dzieciece,148.html a: ip: 44.210.99.209 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)