"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Nadzór techniczny strony prowadzi firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron internetowych.

Wózki dla bliźniąt

Peg Perego SW

Producent Peg Perego
Strona producenta www.pegperego.it
Rozmiar i rodzaje kół duże, pompowane o średnicy 30cm
Siedzenia Siedziska można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.
Wymiary długość po rozłożeniu siedzień 160 cm
Waga 19.00 kg
Skrętne koła tak
Opis Musi doskonale sprawdzać się na naszych krzywych chodnikach i wysokich krawężnikach. Pozostałe cechy są analogiczne do poprzedniego wózka PP, także możliwość montowania fotelików samochodowych, co przez pierwsze 9 miesięcy życia dzieci było nieocenioną zaletą. Manewry takim „TIR-em” nie są łatwe, szczególnie w wąskich korytarzach, ale dzięki wspomaganiu układu kierowniczego nie ma z tym większych problemów. Problemem są wysokie krawężniki. Ze względu na długość wehikułu trudno jest podnieść przednie koła. Nie radzę naciskać uchwytu kierownicy szczególnie pod obciążeniem. Jest zbyt delikatna i mogłyby się połamać blokady regulacji jej wysokości. Lepiej w takich przypadkach nacisnąć na ramę pod kierownicą.
Zdjęcie wózek spacerowy

powrót

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-03-04 13:06:53 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /wozki-dzieciece,116.html a: ip: 44.200.77.92 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)