"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Nadzór techniczny strony prowadzi firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron internetowych.

Wózki dla bliźniąt

Mikado Dino Duet

Producent Mikado
Strona producenta www.wozki-mikado.pl
Rozmiar i rodzaje kół duże, pompowane i szprychowe
Typ wózka głęboko-spacerowy
Siedzenia dwa niezależne oparcia
Wymiary szerokość 79 cm, długość 92 cm
Waga 20.00 kg
Skrętne koła nie
Opis dwa niezależne podnóżki, dwa niezależne nosidełka oraz miękkie zawieszenie na paskach i przekładana rączka. Wózek wyposażony w cicho składaną budkę, dzieloną przy pomocy suwaka osłonę na nogi oraz duży kosz na zakupy. Praktyczne jest też nieduże przedłużenie daszka budki - odczepiane - nawet gdy słońce jest w zenicie i stoi się przodem do niego, to dziecku nie świeci po oczkach. Podnóżki są niezależne, podnoszenie oparcia w trzech pozycjach wspólne, ale dzięki systemowi pasków i klamerek w środku wózka można szybko i swobodnie jedno oparcie postawić a drugi dzieciak leży. Szybkie składanie wózka do transportu, po złożeniu wózek jest jednak ogromny. W środku wózka nie ma rozdzielenia gondoli na dwie osobne części - dzieciaki mają jedną wspólną przestrzeń.
Link do opinii Mikado Dino Duet
Zdjęcie wózek spacerowy

powrót

Copyright © 2003-2023 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2023-12-03 02:50:33 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /wozki-dzieciece,106.html a: ip: 34.229.63.28 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)