"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


System zarządzania treścią dostarczyła firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron Katowice.

O nas

Świat według bąbli, Odcinek 107

czyli nagranie do reklamy - wrzesień 2007

We wrześniu jedna z agencji medialnych poszukiwała chłopców do reklamy syropu. Mama nas zgłosiła, pojechaliśmy na casting i ... po paru dniach okazało się, że zostaliśmy wybrani!

Nagranie było w domku na Mokotowie. Na początku zszokował nas tłum i ogrom wszystkiego. Na ulicy stało chyba ze 30 samochodów, z tego kilka tirów ze sprzętem, generatory, "autobus z restauracją", (czyli autokar z kateringiem), "ubikacja w ciężarówce" (przewoźna wielka "toi-toi'ka" z prysznicami). Do obsługi 40 osób - światło, garderoba, makijaż, scenografia. I w tym wszystkim my - dwóch małych chłopców.

Na początku nas malowano ;)

Potem pan reżyser osobiście sprawdził, czy skarpetki pasują do koloru bluzek.

A potem zaczęła się zabawa i poważna praca. Każdą scenę trzeba było powtarzać wiele razy, zawsze z uśmiechem, stosując się dokładnie do poleceń pana reżysera (one, two and AKCJA!)

Wszyscy byli u naszych stóp podczas kręcenia

Jak wszystko szło doskonale, pan reżyser nosił nas na rękach.

A po tym zdjęciu może rozpoznacie reklamę...

Tutaj można obejrzeć film z kręcenia reklamy.

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-03-04 13:10:32 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /swiat-wedlug-babli-odcinek-107,1345.html a: ip: 44.200.77.92 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)