"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


System zarządzania treścią dostarczyła firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron Katowice.

Sprawozdania

Sprawozdania finansowe i merytoryczne z lat 2005-2008

Jak każda organizacja pożytku publicznego, jesteśmy zobowiązani do sporządzania i publikowania sprawozdań finansowych oraz merytorycznych dotyczących działalności w minionym roku. Sprawozdanie takie po zatwierdzeniu przez Walne Zebranie, przesyłane jest do Ministra Pracy i Polityki Socjalnej i KRS. Ustawa nakłada na nas obowiązek publikacji sprawozdania, w specjalnie do tego celu przygotowanej bazie sprawozdań OPP. Stowarzyszenie "Podwójny Uśmiech" (dawniej "Internetowy Klub Bliźniaka"), jako jeden z podstawowych celów, założyła sobie maksymalną transparentność podejmowanych działań. Sprawozdania publikujemy na naszej stronie oraz - od momentu uzyskania statusu OPP - także na stronie Ministerstwa. Mamy nadzieję, że w kolejnym roku, będzie to dla Państwa dodatkowy argument w podejmowaniu decyzji o wsparciu naszej działalności.


Sprawozdania z lat 2009-2010


Sprawozdania finansowe i merytoryczne za 2008 rok

Sprawozdania finansowe i merytoryczne za 2007 rok

Sprawozdania finansowe i merytoryczne za 2006 rok

Sprawozdania finansowe i merytoryczne za 2005 rok

Strona Stowarzyszenia "Internetowy Klub Bliźniaka" w oficjalnej bazie sprawozdań OPP.

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-04-18 02:41:13 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /stowarzyszenie_sprawozdania.html a: ip: 44.210.99.209 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)