"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


System zarządzania treścią dostarczyła firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron Katowice.

Czas wolny

Galeria prac przedszkolaków

Jakiś czas temu wpadliśmy na pomysł stworzenia galerii prac naszych forumowych przedszkolaczków. Nie wiem, jak Wasze dzieci, ale Andrzejek i Kamilek przepadają za pracami plastycznymi - rysują, malują, lepią z ciastoliny, wycinają (ostatnio przygotowali sobie i mnie korony), naklejają. Podejrzewam, że inne dzieci też to lubią! Dlatego pochwalmy się nie tylko naszymi dziećmi, ale i ich pracami.

Pierwszy konkurs plastyczny ogłosiliśmy pod tytułem "Moja rodzina". Niestety, przyszło do nas bardzo mało zgłoszeń... Dlatego poniżej prezentujemy wszystkie wspaniałe prace wykonane przez bliźniaczki-przedszkolaczki .Rodzina Zuzanki Bortnowskiej, lat 5.

Rodzina Natalki Bortnowskiej, lat 5.

Rodzina Andrzejka Tkacz, lat 5.

Rodzina Kamilka Tkacz, lat 5.

Rodzina Franka Ryt, lat 4.
Inne prace plastyczne możecie obejrzeć tutaj.

Copyright © 2003-2023 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2023-12-03 02:00:19 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /przedszkolaczki_galeria.html a: ip: 34.229.63.28 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)