"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


System zarządzania treścią dostarczyła firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron Katowice.

Poradnik "Bliźnięta"

Promocja poradnika "Bliźnięta i co dalej?"

13 marca 2004 r. w Traffic Club w Warszawie odbyło się spotkanie promocyjne poradnika "Bliźnięta i co dalej". W spotkaniu wzięło udział ok. 60 osób.

W programie spotkania były konkursy dla dzieci i rodziców (wszystkie związane z bliźniętami). Odbył się konkurs na najbardziej podobne i najbardziej niepodobne bliźnięta. Za najbardziej podobnych zostali uznani Kacper i Kuba Dobkowscy. Dla dzieci przygotowano kącik plastyczny. Można było porozmawiać z autorką Poradnika, a także z tymi mamami, które przy pisaniu poradnika pomagały.

A na koniec dla wszystkich był tort w kształcie Poradnika z bliźniętami!

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-03-04 12:53:23 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /promocja-poradnika-bliznieta-i-co-dalej,1534.html a: ip: 44.200.77.92 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)