"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


System zarządzania treścią dostarczyła firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron Katowice.

Ciekawostki

Czarno-białe bliźnięta

Według lekarzy bliźnięta o wyraźnie różnym kolorze skóry zdarzają się raz na milion urodzeń.

Wyjątkowe bliźnięta przyszły na świat w Berlinie: jeden z chłopców jest biały, a drugi czarnoskóry - informują niemieckie media.

Urodzeni w klinice Sana Lichtenberg Ryan (biały) i Leo mają czarnoskórą mamę, która pochodzi z Ghany, i białego ojca, pochodzącego z Poczdamu-Babelsberg.

Chłopcy są bliźniakami dwujajowymi. U jednego przeważyły geny matki, a u drugiego - geny ojca. - Byliśmy bardzo zaskoczeni. U nas zdarzyło się to po raz pierwszy - przyznała ordynator oddziału położniczego w klinice Birgit Weber.

Szczęśliwa mama przyznaje, że potrzebowała kilku chwil na oswojenie się z tą myślą. "Już sobie wyobrażam, jak będą się stukać w głowę na placu zabaw, gdy powiem, że to bliźnięta."

Dzieci urodziły się 11 lipca 2008 roku. Ryan waży 2.650 g i mierzy 49 centymetrów, a Leo 2.606 g i 50 cm.

Warto jednak podkreślić, że historia zna już przypadki narodzin bliźniąt o różnym kolorze skóry. Ostatnio takie wydarzenie miało miejsce w marcu 2006 roku, kiedy w Wielkiej Brytanii przyszły na świat siostry o odmiennym kolorze skóry.

Filmik znajdziecie tutaj.

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-03-04 13:50:39 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /czarno-biale-bliznieta,1381.html a: ip: 44.200.77.92 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)