"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


System zarządzania treścią dostarczyła firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron Katowice.

O nas

Chce się żyć - film Macieja Pieprzycy

Już w piątek, 11. października, zapraszamy do kin na premierę filmu "Chce się żyć", w której w rolę małego Mateusza wcielił się Kamil Tkacz, syn założycieli portalu.

O filmie Macieja Pieprzycy oraz roli Kamilka poczytacie tutaj.

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca, emanująca optymizmem i humorem, historia niepełnosprawnego Mateusza, który - mimo trudności w komunikacji ze światem zewnętrznym i licznych przeciwności losu - udowadnia, jak wiele może zdziałać siła ludzkiego ducha. W roli głównej znany z „Jesteś Bogiem” Dawid Ogrodnik, który stworzył jedną z najniezwyklejszych i najbardziej wzruszających kreacji w polskim kinie ostatnich lat, na miarę aktorskich dokonań Daniela Day Lewisa („Moja lewa stopa”), Javiera Bardema („W stronę morza”), Mathieu Almarcica („Motyl i skafander”) i Francoisa Cluzeta („Nietykalni’). Film „Chce się żyć” zakwalifikowano do elitarnej selekcji MFF w Montrealu, na Gdynia Film Festival zdobył Nagrodę Publiczności, Złotego Klakiera i Srebrne Lwy.

Źródło: Kino Świat

Zwiastun można obejrzeć tutaj.

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-03-04 13:09:17 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /chce-sie-zyc-film-macieja-pieprzycy,1598.html a: ip: 44.200.77.92 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)