"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


System zarządzania treścią dostarczyła firma Hyh - tworzenie i projektowanie stron Katowice.

Akcje i zbiórki

Dzień Spieczonego Bliźniaka

W sierpniu 2011 roku podczas spotkania bliźniąt w Czarnkowie przeprowadziliśmy zbiórkę publiczną na rzecz Ewy i Sary Laufer (na podstawie zezwolenia Burmistrza Miasta Czarnkowa).W dniu 27 sierpnia 2011 roku pojechaliśmy do Czarnkowa na coroczne spotkanie bliźniąt. Od 110 par identycznie ubranych bliźniaków i bliźniaczek aż oczy bolały ;) Na placu Wolności w Czarnkowie odbył się festyn dla dzieci, gdzie bawił nas clown Rupert. Następnie przeszliśmy na drugi festyn do Parku Staszica, gdzie nasze Stowarzyszenie rozstawiło swoje stoisko z torbami, naklejkami, poradnikami i kubeczkami.


Sebastian Tkacz wraz z Andrzejem i Kamilem zaprezentowali pokrótce działalność Stowarzyszenia oraz przeprowadzili zbiórkę publiczną (na podstawie zezwolenia Burmistrza Miasta Czarnkowa). Andrzej i Kamil dzielnie biegali z puszkami i uzbierali 617,77 zł na leczenie Ewy i Sary Laufer. (Jeśli macie ochotę, możecie wspomóc tę zbiórkę swoimi drobnymi kwotami - Zarząd Stowarzyszenia postanowił dołożyć kwotę 600,00 zł). Sara przyjechała razem ze starszą siostrą Sylwią na spotkanie z nami (3h autobusem z przesiadką!) - niestety uciekła tak szybko, że nie zdążyliśmy zrobić zdjęcia. Ewa i Sara dzisiaj (6 września) kończą 20 lat - wszystkiego najlepszego, dziewczynki!

Dokładne sprawozdanie ze zbiórki publicznej znajdziecie tutaj: Sprawozdanie ze zbiórki publicznej.

Copyright © 2003-2024 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.

2024-04-18 04:12:04 /home/tkacz/domains/blizniaki.net/public_html/app/flt/DBShutdownFilter.php (19) 8192 : Non-static method HPDO::closeConnections() should not be called statically, assuming $this from incompatible context uri: /dzien-spieczonego-blizniaka,1551.html a: ip: 44.210.99.209 agent: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)