"Podwójny Uśmiech"
Menu
Subskrypcja


Wyszukiwarka


Strona działa na systemie CMS firmy Hyh - projektowanie i tworzenie stron Katowice.

Czas wolny

Kolorowanki i gry dla dzieci

W Internecie można znaleźć bardzo dużo stron internetowych z kolorowankami na każdy temat - od Teletubisiów, poprzez dobranocki, ulubionych bohaterów, nowości filmowe, bajki i inne stwory.

2007-10-12  |  Joanna Tkacz

Zajęcia adwentowe

Zbliża się Boże Narodzenie - okres adwentu to czas oczekiwania. Ale przecież można to oczekiwanie sobie umilić! W naszym przypadku nie jest nudno, bo Adwent rozpoczynamy urodzinami Andrzeja i Kamila, no i imieninami Andrzejka. Deszcz prezentów jest obfity i płynie niemal nieprzerwanie. Jak jednak możemy dzieci zaprząc do przygotowań mikołajowo-świątecznych?

2007-10-12  |  Joanna Tkacz

Zasoby plastyczne

Dzieci w wieku przedszkolnym chętnie sięgają po kredki, farby i inne akcesoria plastyczne. W sklepach roi się od najróżniejszych materiałów - jak wybrać odpowiednie, z czego warto korzystać?

2007-10-12  |  Joanna Tkacz

Galeria prac przedszkolaków

Jakiś czas temu wpadliśmy na pomysł stworzenia galerii prac naszych forumowych przedszkolaczków. Nie wiem, jak Wasze dzieci, ale Andrzejek i Kamilek przepadają za pracami plastycznymi - rysują, malują, lepią z ciastoliny, wycinają (ostatnio przygotowali sobie i mnie korony), naklejają. Podejrzewam, że inne dzieci też to lubią! Dlatego pochwalmy się nie tylko naszymi dziećmi, ale...

2007-10-12  |  Joanna Tkacz

Prace zimowe

2007-10-23  |  Joanna Tkacz

Copyright © 2003-2019 blizniaki.net.

Użytkownicy portalu nie mogą wykorzystywać tekstów do celów komercyjnych bez wiedzy i pozwolenia właściciela strony.
Kopiowanie, redagowanie i wykorzystywanie w innych celach publikowanych tu tekstów wymaga indywidualnej zgody właściciela strony.